Kategorie

Ostatnio przeglądane

Nowy Obniżka! Charisma Opal 22x4g + Lampa Translux Wave GRATIS Zobacz większe

Charisma Opal 22x4g + Lampa Translux Wave GRATIS

Nowy produkt

Zapłać gotówką lub online
Zapłać gotówką lub online

3 311,00 zł brutto

-237,00 zł

3 548,00 zł brutto

Zamów mailem

Opis produktu

Charisma Opal 

Uniwersalny, submicrohybrydowy, światłoutwardzalny kompozyt z cząsteczką Microglass, nieprzepuszczalny dla promieni rentgenowskich. Jest wskazany do estetycznej, adhezyjnej odbudowy zębów. Nadaje się do odbudowy zębów przednich i tylnych.

Lampa TRANSLUX Wave

Translux Wave to lampa diodowa przeznaczona do polimeryzacji światłem materiałów dentystycznych, takich jak systemy łączące czy wypełnienia kompozytowe.

Translux Wave została zaprojektowana do tworzenia wysokiej jakości wypełnień, przy optymalnej głębokości polimeryzacji, w zakresie długości fali od 440 do 480 nm.


Korzyści na pierwszy rzut oka
Rękojeść w kształcie pióra: Lekki i ergonomiczny korpus w kształcie pióra zapewnia bezwysiłkową obsługę nawet przez osoby o drobnych dłoniach. Kąt obrotu światłowodu 360° pozwala na łatwy dostęp do zębów trzonowych.
Obsługa jednym przyciskiem: Jeden wygodny przycisk zasilania i programowania umożliwia wybór opcji naświetlania przez 10 sekund lub 20 sekund. Diody wskazują zmianę programu.
Urządzenie bezprzewodowe: Brak przewodu zasilającego zapewnia maksymalną swobodę ruchu.
Niezawodne działanie: Translux Wave jest wyposażona w mocny, długo działający akumulator litowo-jonowy. Jego ładowanie zabiera bardzo mało czasu. Akumulator można szybko i łatwo wymienić bez użycia narzędzi. Wbudowany miernik intensywności światła (radiometr) daje możliwość sprawdzenia prawidłowego działania lampy.

Translux Wave to nowoczesna lampa diodowa do optymalnej polimeryzacji światłem wszystkich dostępnych na rynku materiałów dentystycznych na bazie kamforochinonu.

Zamów :

22 x Charisma Opal  4g 

Gratis otrzymasz : 

Lampę Translux Wave