Kategorie

Ostatnio przeglądane

Obniżka! 2 x Variotime Flow 2 x 50ml + Charisma Opal Flow 1,8g w kolorze A2 Zobacz większe

2 x Variotime Flow 2 x 50ml + Charisma Opal Flow 1,8g w kolorze A2

Nowy produkt

Zapłać gotówką lub online
Zapłać gotówką lub online

238,00 zł brutto

-69,00 zł

307,00 zł brutto

Zamów mailem

Opis produktu

Variotime Light Flow

  • Materiał odporny na wilgoć o niewielkiej spójności.
  • Właściwości hydrofilowe pozwalają na idealne płynięcie.
  • Duża elastyczność i wytrzymałość na rozdarcie.
  • Idealnie nadaje się do wycisków z podwójnym mieszaniem/wycisków warstwowych, ponieważ jego gęstość jest większa niż w przypadku Variotime Extra Light Flow i dlatego w tej technice uzupełnia materiały o dużej gęstości do łyżek wyciskowych.
  • Dostępny w naboju z automatycznym mieszaniem.

Odpowiedni do: wycisków jednoczasowych z podwójnym mieszaniem, wycisków warstwowych.

Charisma® Opal Flow – odkryj łatwość tworzenia naturalnych wypełnień
Charisma Opal Flow to idealne dopełnienie marki Charisma. Dzięki bardzo dobrze kontrolowanej lepkości prace minimalnie inwazyjne będą jeszcze prostsze.

Charisma Opal Flow zapewnia bezpieczną diagnozę dzięki nieprzepuszczalności dla promieni RTG, a także łatwość opracowywania. Dzięki połączeniu Charisma Opal Flow z masami Charisma Diamond lub Charisma Opal można uzyskać wszystko, co jest potrzebne do stworzenia trwałych i bezpiecznych wypełnień.
Wyjątkowe właściwości opracowywania Charisma Opal Flow tworzy jednolitą, gładką powierzchnię w obszarach, gdzie ubytek jest trudno dostępny. Ten płynny kompozyt nakładany przy pomocy niecieknącej strzykawki zachowuje kształt i położenie bezpośrednio po aplikacji.
Naturalnie idealne i wytrzymałe wypełnienia Charisma Opal Flow wykazuje niskie napięcie skurczowe oraz wysoką odporność na zginanie, co pozwala uzyskać naturalnie idealne i wytrzymałe wypełnienia. Kompaktowy system 7 kolorów można łączyć ze wszystkimi dostępnymi na rynku kompozytami na bazie akrylanów.
Bezpieczna diagnoza Wypełnienie kompozytowe można łatwo odróżnić od pozostałej struktury zęba ze względu na doskonałą nieprzepuszczalność promieni rentgenowskich. Charisma Opal Flow zapewnia optymalną, wiarygodną diagnozę.

Zamów :

2 x Variotime Flow 2 x 50 ml 

Do wyboru : 

Medium Flow , Light Flow , Extra light Flow , Heavy Tray , Monophase . 

Opakowanie : 2x50 ml + końcówki mieszające 

Otrzymasz Gratis :

1 x Charisma Opal Flow 1,8g w kolorze A2